23.10.2017r. Godz. 09:50Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 05.06.2016r.

dodano: 5 czerwca 2016 o 23:06 | ostatnia aktualizacja: 6 czerwca 2016 o 21:06 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

W dniu dzisiejszym na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała 18 razy, w tym były: 4 pożary, 17 miejscowych zagrożeń. W działaniach zaangażowanych  było 56 zastępów w sile 271 strażaków. We wszystkich zdarzeniach poszkodowanych zostało w sumie 5 osób.

Istotne zdarzenia:

Podczas obchodów Dni Ziemi Strzeleckiej na odwiedzających w okolicach karuzeli spadła gałąź drzewa. Cztery osoby zostały poszkodowane w tym jedno dziecko. Przybyły na miejsce zdarzenia zespól ratownictwa medycznego udzielił im kwalifikowanej pierwszej pomocy. Wszystkie zostały poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala. Na miejsce zdarzenia zadysponowano dodatkowo podnośnik celem usunięcia nieoderwanej części gałęzi i zabezpieczenia miejsca zdarzenia.

Sporzadził:

Dyżurny SK OKW