18.10.2017r. Godz. 14:50Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 05.12.2012

dodano: 5 grudnia 2012 o 22:12 | ostatnia aktualizacja: 6 grudnia 2012 o 14:12 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

W miejscowości Nasiedle pow. Głubczyce, o godz. 09:03 miało miejsce zdarzenia drogowe z udziałem samochodu osobowego. Przybyli na miejsce zdarzenia strażacy zastali samochód osobowy leżący na dachu, ok. 5m od drogi. Osoba poszkodowana znajdowała się w pojeździe. Wykonano stabilizację pojazdu przy pomocy klinów, poszkodowaną przekazano pod opiekę zespołowi ratownictwa medycznego. Powstałe straty oszacowano na 7 tys.

O godz. 14:34 w Kluczborku, na ul. Byczyńskiej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba została poszkodowana. Po udzieleniu kwalifikowane pierwszej pomocy przez strażaków, została ona przekazana zespołowi ratownictwa medycznego i przewieziona na dalsze badania do szpitala. Straty oszacowano na 7 tys.

sporządził

Dyżurny Operacyjny Województwa