15.08.2018r. Godz. 07:20Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 06.03.2018 r.

dodano: 6 marca 2018 o 22:03 | ostatnia aktualizacja: 7 marca 2018 o 22:03 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

W dniu dzisiejszym na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała 25 razy. Odnotowaliśmy 8 pożarów, 17 miejscowych zagrożeń. W powyższych zdarzeniach poszkodowanych zostało 5 osób . We wszystkich działaniach ratowniczych brało udział 58 zastępów, w sile 221 strażaków.

Zdzieszowice powiat krapkowicki doszło do wypadku dwóch samochodów osobowych, działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca akcji, odłączeniu akumulatorów oraz zabezpieczeniu wycieku paliwa. Będący na miejscu ZRM udzielił pomocy medycznej osobom poszkodowanym, w wyniku zaistniałego zdarzenia dwie osoby poszkodowane zostały zabrane do szpitala.

Leśnica powiat strzelecki doszło do nietypowego zdarzenia gdzie samochód osobowy wjechał w witrynę sklepową w wyniku zaistniałego zdarzenia nie została uszkodzona konstrukcja nośna obiektu, uszkodzona została jedynie stolarka budowlana oraz samochód osobowy. Osoba kierująca pojazdem nie wymagała pomocy medycznej.

Stanowisko Kierowania
mł. kpt. Roman Wyszka