15.12.2017r. Godz. 01:39Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 06.04.2012

dodano: 6 kwietnia 2012 o 15:04 | ostatnia aktualizacja: 7 kwietnia 2012 o 22:04 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Ważniejsze zdarzenia w dniu

Ważniejsze zdarzenia w dniu 06.04.2012

1. O godzinie 9:25 w miejscowości Większyce DK 45 doszło do zderzenia samochodu osobowego z dostawczym. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba została ranna i zabrana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala.

2. W miejscowości Gogolin około 14:32 doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu straży pożarnej ustalono, że na poboczu drogi znajdują się dwa rozbite pojazdy, a osoby poszkodowane znajdują się poza samochodami. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy trzem osobom. Łącznie w zdarzeniu poszkodowane zostały cztery osoby.

3. O godzinie 14:32 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego otrzymał zgłoszenie pożaru torfowiska w miejscowości Grodziec. Do zdarzenia zadysponowano pięć zastępów straży pożarnej, które potwierdziły pożar poszycia leśnego na powierzchni około 4 hektarów.

4. W Opolu na ulicy licealnej o godzinie 20:59 prawdopodobnie podpalenie było przyczyną pożaru samochodu osobowego. W wyniku tego zdarzenia samochód uległ całkowitemu spaleniu i straty oszacowano na 24 tys. zł.