13.12.2017r. Godz. 19:58Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 06.04.2013

dodano: 6 kwietnia 2013 o 11:04 | ostatnia aktualizacja: 7 kwietnia 2013 o 22:04 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

O godz. 10:41 miało miejsce zdarzenie drogowe na DK 46, trasa Niemodlin – Sosnówka, w którym uczestniczyły dwa samochody osobowe. W zdarzeniu poszkodowane zostały 3 osoby, którym pomocy udzielił zespół ratownictwa medycznego. Na czas działań droga była zamknięta w obu kierunkach.

W miejscowości Reńska Wieś miało miejsce zdarzenie drogowe z udziałem dwóch samochodów osobowych. Jednej z pięciu poszkodowanych osób kwalifikowanej pierwszej pomocy udzielili strażacy. Na czas działań Droga krajowa 45 była zamknięta.

W Grodkowie, przy ul. Świerczewskiego wybuchł pożar w piwnicy budynku wielorodzinnego. Ewakuowano 13 osób, z czego 6 przewieziono do szpitala z podejrzeniem zatrucia gazami pożarowymi. Przyczynę powstania pożaru ustala policja.

Sporządził

Dyżurny operacyjny