18.10.2018r. Godz. 18:24Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 06.06.2018 r

dodano: 6 czerwca 2018 o 22:06 | ostatnia aktualizacja: 7 czerwca 2018 o 23:06 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Dzisiaj na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała 25 razy. Odnotowaliśmy 6 pożarów, 18 miejscowych zagrożeń oraz 1 alarm fałszywy. W wyniku zdarzeń poszkodowanych zostało 5 osób. We wszystkich działaniach ratowniczych brało udział 49 zastępów, w sile 211 strażaków.

W miejscowości Komprachcice doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Poszkodowana jedna osoba została przewieziona do szpitala, pozostałych dwóch uczestników nie odniosło obrażeń.

W Opolu, na ul. Wrocławskiej, miało miejsce zdarzenie drogowe z udziałem trzech pojazdów. Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy jednej osobie. Łącznie pojazdami podróżowało pięć osób, na czas działań ruch odbywał się wahadłowo.

Opracowanie:
Stanowisko Kierowania