12.12.2017r. Godz. 11:17Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 06.10.2016

dodano: 6 października 2016 o 21:10 | ostatnia aktualizacja: 7 października 2016 o 22:10 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Dzisiaj na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała 29 razy. Odnotowaliśmy 4 pożary, 22 miejscowych zagrożeń oraz 3 alarmy fałszywe. W wyniku zdarzeń poszkodowanych zostało 6 osób. We wszystkich działaniach ratowniczych brały udział 43 zastępy, w sile 196 strażaków.

W Namysłowie, na skrzyżowaniu dróg, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Poszkodowane dwie osoby zostały przetransportowane, przez zespół ratownictwa medycznego, do szpitala. Strażacy odłączyli dopływ prądu z akumulatorów w pojazdach, oraz usunęli pojazdy z jezdni na pobocze. Podczas działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

Opracowanie:
Stanowisko Kierowania