14.12.2017r. Godz. 14:21Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 06.12.2014r.

dodano: 6 grudnia 2014 o 17:12 | ostatnia aktualizacja: 7 grudnia 2014 o 23:12 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

W dniu dzisiejszym straż pożarna interweniowała 23 razy, w tym 3 pożary, 18 miejscowych zagrożeń oraz 2 alarmy fałszywe. W działaniach zaangażowanych było 41 zastępów i 189 strażaków. W zdarzeniach poszkodowanych zostało 8 osób.

W dniu dzisiejszym na terenie województwa doszło do kilku zdarzeń drogowych:

O godz. 09:21 w Jełowej, pow. opolski, samochód osobowy zjechał z drogi i wpadł do rowu. Poszkodowanemu kierowcy, kwalifikowanej pierwszej pomocy udzielili strażacy. Ponadto odłączono dopływ prądu z akumulatora.

O godz. 09:58 w Opolu, przy ul. Powstańców Warszawskich, samochód osobowy wpadł do rowu i przewrócił się na dach. Kierująca opuściła pojazd o własnych siłach, po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego pozostała na miejscu.

O godz. 10:48 w Olszowej, pow. strzelecki, samochód osobowy przewrócił się na dach i znajdował się poza jezdnią. Poszkodowana osoba była pod opieką zespołu ratownictwa medycznego. Odłączono dopływ prądu z akumulatora oraz ustawiono pojazd na koła.

O godz. 11:18 w Sarnowie, pow. kluczborski samochód osobowy wpadł do rowu i przewrócił się na dach. Poszkodowana osoba znajdowała się pod opieką zespołu ratownictwa medycznego. Odłączono dopływ prądu z akumulatora oraz kierowano ruchem drogowym.

sporządził

Dyżurny Operacyjny