18.10.2017r. Godz. 11:16Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 07.04.2012

dodano: 7 kwietnia 2012 o 22:04 | ostatnia aktualizacja: 7 kwietnia 2012 o 23:04 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

1. W Opolu pl. Konstytucji 3 Maja miał miejsce wypadek samochodu osobowego z motocyklem, spowodowany niezachowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia oba uczestniczące w wypadku pojazdy znajdowały się na pasie jezdni a osoby poszkodowane na poboczu drogi. Przystąpiono do udzielenia kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu 12 latkowi ( pasażerowi motocykla ). Po przyjeździe na miejsce zdarzenia ZRM przebadane zostały kolejne dwie osoby. Wyniku tego zdarzenia ranne zostały dwie osoby a starty materialne oszacowano na 15 tys.pln.

_______________________________________

sporządził: dyżurny operacyjny województwa