23.10.2017r. Godz. 09:47Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 07.11.2012

dodano: 7 listopada 2012 o 19:11 | ostatnia aktualizacja: 8 listopada 2012 o 23:11 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Ważniejsze zdarzenia w dniu 7.11.2012

Około godziny 16:07 w Skorogoszczy doszło do zderzenia samochodu osobowego z busem. W wyniku tego zdarzenia 4 osoby zostały poszkodowane. Na miejsce zadysponowano 3 zastępy straży pożarnej, które zabezpieczyły miejsce prowadzonych działań oraz odłączyły akumulatory i usunęły z jezdni resztki powypadkowe. Na czas prowadzenia działań na drodze wojewódzkiej numer 94 ruch odbywał się wahadłowo. Powstałe straty oszacowano na kwotę około 4 tys. złotych.

Na skrzyżowaniu obwodnicy północnej z ulicą Budowlanych tuż przed godziną 17 doszło do zderzenia 2 ciężarówek. W efekcie 1 osoba została poszkodowana.  Działania przybyłych 3 zastępów straży pożarnej polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, uszczelnieniu zbiorników paliwa i zebraniu plamy oleju z jezdni oraz usunięciu skutków wypadku. Straty oszacowano na kwotę około 50 tys. złotych. W czasie prowadzonych działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

Komenda Wojewódzka PSP w Opolu

Dyżurny Operacyjny