11.12.2017r. Godz. 16:16Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 07.11.2013

dodano: 7 listopada 2013 o 20:11 | ostatnia aktualizacja: 7 listopada 2013 o 21:11 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Na wypadek drogowy, do którego doszło na drodze krajowej nr 46 (w pobliżu wjazdu na autostradę Prądy) najechali strażacy po cywilnemu z Komendy Powiatowej PSP z Namysłowa powracający ze szkolenia. W wyniku zdarzenia obrażeń doznała jedna osoba. Zabezpieczyli oni miejsce zdarzenia równocześnie udzielając kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz powiadomili miejscową komendę PSP. O godzinie 11.19 Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego w Opolu otrzymało zgłoszenie o wypadku czterech samochodów osobowych. Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane 3 zastępy straży pożarnej, które podjęły rutynowe działania. Osoba poszkodowana została przekazana Zespołowi Ratownictwa Medycznego.

Dyżurny Operacyjny Województwa

mł.kpt. Krzysztof Sobkowicz