14.12.2017r. Godz. 14:24Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 07.11.2014r

dodano: 7 listopada 2014 o 23:11 | ostatnia aktualizacja: 8 listopada 2014 o 23:11 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

W dniu dzisiejszym straż pożarna interweniowała 20 razy, w tym do 5 pożarów oraz 15 miejscowych zagrożeń. W działaniach zaangażowanych było 52 zastępy i 207 strażaków. W zdarzeniach poszkodowanych zostało 7 osób.

W Jakubowicach w powiecie opolskim doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. W zdarzeniu brało udział siedem osób, z czego cztery, w tym dwójka dzieci zostały zabrane przez zespoły ratownictwa medycznego do szpitala na obserwację. W działaniach brały udział trzy zastępy PSP, trzy karetki ZRM i trzy radiowozy Policji.

W Brzegu na ulicy Saperskiej doszło do potrącenia pieszej. Zdarzenie miało miejsce na wysokości Komendy Powiatowej PSP, kwalifikowanej pierwszej pomocy udzielili poszkodowanej strażacy z JRG Brzeg i przekazali zespołowi ratownictwa medycznego.

W Zawadzkim doszło do śmiertelnego potrącenia rowerzysty przez samochód ciężarowy. Działania straży ograniczyły się do zabezpieczenia miejsca zdarzenia do czasu zakończenia czynności prokuratorskich.

sporządził

asp.sztab.Piotr Labusga