13.12.2018r. Godz. 13:43Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 08.01.2015

dodano: 8 stycznia 2015 o 23:01 | ostatnia aktualizacja: 10 stycznia 2015 o 00:01 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Minionej doby na terenie naszego województwa odnotowaliśmy 18 zdarzeń w tym:8 pożarów,  8 miejscowych zagrożeń i 2 alarmy fałszywe.

W Namysłowie o godz: 12;40 dyżurny powiatowego stanowiska kierowania otrzymał zgłoszenie o leżącym mężczyźnie na chodniku. Do zdarzenia zadysponował 2 zastępy w sile 8 strażaków. Po dojeździe na miejsce KDR potwierdził zaistniałą sytuację po czym strażacy przystąpili do udzielania KPP poszkodowanej osobie i przekazali przybyłemu ZRM.

W godzinach wieczornych w miejscowości Staniszcze Małe i Grodzisko w pow. strzeleckim miały miejsce pożary kotłowni. W zdarzeniach tych nikty nie został poszkodowany, a prawdopodobną przyczyną powstania pożaru był zbyt blisko składowany materiał palny przy piecu.

Autor: Dyżurny Operacyjny Województwa kpt.Łukasz Kantor