14.12.2018r. Godz. 01:35Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 08.05.2017

dodano: 8 maja 2017 o 16:05 | ostatnia aktualizacja: 9 maja 2017 o 23:05 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Dzisiaj na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała 15 razy. Odnotowaliśmy 2 pożary, 12 miejscowych zagrożeń oraz 1 alarm fałszywy. W wyniku zdarzeń poszkodowanych zostało 12 osób. We wszystkich działaniach ratowniczych brało udział 40 zastępów, w sile 174 strażaków.

Na DK 39, w miejscowości Łukowice Brzeskie, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego oraz busa. Busem podróżowały cztery osoby (jeden obcokrajowiec), osobówką jedna osoba. Poszkodowanych zostało łącznie pięć osób. Na miejsce zadysponowano śmigłowiec LPR.

Na obwodnicy Osowca, DK 45, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Poszkodowane zostały 4 osoby, w tym jedno dziecko. Wszystkich uczestników, zespół ratownictwa medycznego przewiózł do szpitala.

Opracowanie:
Stanowisko Kierowania