15.12.2018r. Godz. 11:57Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 08.08.2016

dodano: 8 sierpnia 2016 o 21:08 | ostatnia aktualizacja: 8 sierpnia 2016 o 23:08 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Dzisiaj na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała 48 razy. Odnotowaliśmy 20 pożarów, 27 miejscowych zagrożeń i 1 alarm fałszywy. W wyniku zdarzeń poszkodowanych zostało osób. We wszystkich działaniach ratowniczych brało udział 87 zastępów, w sile 402 strażaków.

W Skarbiszowie na DK 94 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba

W Antoniowie, podczas wycinki drzew, mężczyzna został porażony prądem elektrycznym. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.

W miejscowości Węgry, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy dwóm osobom, następnie zostały one przewiezione do szpitala.

Opracowanie:
Stanowisko Kierowania