11.12.2018r. Godz. 00:02Najnowsze interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 08.10.2014

dodano: 8 października 2014 o 22:10 | ostatnia aktualizacja: 10 października 2014 o 06:10 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

W dniu dzisiejszym na terenie województwa opolskiego straż interweniowała 18 razy: w tym 6 pożarów, 10 miejscowych zagrożeń oraz 2 alarmy fałszywe. W działaniach udział brało 27 zastępów i 125 strażaków. W wyniku zaistniałych zdarzeń poszkodowane zostały 2 osoby.

Ważniejsze zdarzenia

O godzinie 19:20 w miejscowości Głuchołazy doszło do zdarzenia drogowego, po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano samochód osobowy, który po uderzeniu w zaparkowany samochód dachował. W momencie przybycia JOP osoba poszkodowana, kierująca jednym z pojazdów znajdowała się w karetce pod opieką ZRM, a następnie po przebadaniu udała się do domu. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów a następnie po zabraniu samochodu przez lawetę usunięto porozbijane części samochodu oraz usunięto płyny eksploatacyjne pojazdu. Drugi pojazd usunięty poza obrys jezdni.

Stanowisko Kierowania

kpt. Krzysztof Letki