21.11.2018r. Godz. 18:53Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 08.11.2018 r

dodano: 8 listopada 2018 o 22:11 | ostatnia aktualizacja: 10 listopada 2018 o 18:11 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Dzisiaj na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała 16 razy. Odnotowaliśmy 4 pożary, 11 miejscowych zagrożeń i 1 alarm fałszywy. W wyniku zdarzeń poszkodowane zostały 3 osoby, w tym 1 to ofiara śmiertelna. We wszystkich działaniach ratowniczych brało udział 30 zastępów, w sile 128 strażaków.

W Kędzierzynie-Koźlu doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia poszkodowane została dziecko w wieku ok 9 lat - zaopatrywany przez ZRM w karetce a następnie przewieziony na obserwację do szpitala.

W miejscowości Głuchołazy doszło do kolizji drogowej dwóch samochodów osobowych, brak osób poszkodowanych, ZRM na miejscu, zabezpieczono miejsce zdarzenia odłączono akumulator w sam. osob. nie było większych uszkodzeń. Na tym działania zakończono.

Opracowanie:
Stanowisko Kierowania