11.12.2018r. Godz. 17:24Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 08.12.2012

dodano: 8 grudnia 2012 o 21:12 | ostatnia aktualizacja: 8 grudnia 2012 o 22:12 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

O godz. 04:27 w miejscowości Kępna pow. krapkowicki miał miejsce pożar w budynku jednorodzinnym. Po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu dopływu gazu do budynku pożar ugaszono. W trakcie działań nikt nie został poszkodowany, powstałe straty oszacowano na 6 tys.

Ponadto strażacy wyjeżdżali do kilku zdarzeń drogowych: O godz. 07:46 na trasie Strzelce Opolskie – Sucha DK 94 miało miejsce zdarzenie drogowe, na skutek którego samochód osobowy znalazł się w rowie, przewrócony na dach. W wyniku tego zdarzenia nikt nie został poszkodowany, straty oszacowano na 5 tys. W Dobrzeniu Wielkim o godz. 09:49 samochód osobowy wpadł do rowu i przewrócił się na bok. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba została poszkodowana, a powstałe straty oszacowano na 10 tys. W miejscowości Mąkoszyce pow. Lubsza miało miejsce dachowanie samochodu osobowego. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba została poszkodowana, trzy osoby ewakuowano ze strefy zagrożenia. Straty oszacowano na 6 tys. O godz. 17:27 w Głubczycach na ul. Raciborskiej doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego przez samochód osobowy. Oświetlono teren akcji oraz zamknięto DW 416 na czas prowadzonych działań prokuratorskich.

Sporządził

Dyżurny Operacyjny Województwa