12.12.2018r. Godz. 16:00Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 09.08.2014r.

dodano: 9 sierpnia 2014 o 21:08 | ostatnia aktualizacja: 9 sierpnia 2014 o 23:08 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

W dniu dzisiejszym straż pożarna interweniowała 50 razy, w tym 22 pożary, 27 miejscowe zagrożenia oraz 1 alarm fałszywy. W działaniach zaangażowane było 99 zastępów i 486 strażaków. W zdarzeniach poszkodowanych zostało 5 osób.

W miejscowości Markotów Mały, pow. kluczborski, na DK 42, samochód osobowy z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z kombajnem zbożowym. W wyniku zdarzenia kierujący osobówką poniósł śmierć. Wykonano dostęp do poszkodowanego, zneutralizowano rozlane płyny eksploatacyjne z jezdni. Na miejsce przybył prokurator. Podczas działań Droga Krajowa była zamknięta.

W Zdzieszowicach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motoroweru i samochodu osobowego. Poszkodowane dwie osoby z motoroweru zostały przewiezione do szpitala.

sporządził

Dyżurny Operacyjny