14.12.2018r. Godz. 10:49Bieżące interwencje

ważniejsze zdarzenia w dniu 10.02.2016r

dodano: 10 lutego 2016 o 23:02 | ostatnia aktualizacja: 13 lutego 2016 o 07:02 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

O godz 6:09 otrzymaliśmy zgłoszenie o potrąceniu osoby na pasie awaryjnym autostrady A4 na 218 km w kierunku na Wrocław. Po dojeździe jednostek zabezpieczono teren i przystąpiono do akcji resuscytacyjnej poszkodowanej (przejęto od postronnych osób), po dojeździe zespołu ratownictwa medycznego lekarz stwierdził zgon poszkodowanej. Utrudnienia na autostradzie trwały ponad dwie godziny.

O godz 13:33 otrzymaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu na kolei w Brzegu na wysokości ulicy Sportowej. Na miejscu znajdowały się już wszystkie służby, ciało mężczyzny znajdowało się na sprzęgu lokomotywy. Przybyły lekarz stwierdził zgon. Działania nasze polegały pomocy w zabezpieczeniu ciała dla prokuratura.

W Ligocie Górnej w powiecie kluczborskim, pomagaliśmy Policji w podjęciu ciała mężczyzny ze zbiornika retencyjnego.

Oficer Operacyjny

SK OKW