19.12.2018r. Godz. 15:02Bieżące interwencje

ważniejsze zdarzenia w dniu 10.06.2015

dodano: 10 czerwca 2015 o 23:06 | ostatnia aktualizacja: 11 czerwca 2015 o 16:06 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

W dniu dzisiejszym straż pożarna interweniowała 17 razy, w tym 9 pożarów, 7 miejscowych zagrożeń i 1 alarm fałszywy. W działaniach zaangażowanych było 39 zastępów i 139 strażaków. W zdarzeniach poszkodowane zostały 2 osoby

W Paczkowie pod chwilową nieobecność zespołu pogotowia ratunkowego, pojechaliśmy do wypadku w zakładzie produkującym opakowania. Zgłoszenie dotyczyło osoby przygniecionej przez jedną z maszyn. Po dojeździe zastaliśmy osobę poszkodowaną, uwolnioną przez współpracowników i przebywającą na zewnątrz zakładu. Działania polegały na udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy przez ratowników z JRG Paczków.

.....W Tarnowie Grodkowskim także pod nieobecność zespołu ratownictwa medycznego udzielaliśmy kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie która zasłabła. Dodatkowo sprawdziliśmy pomieszczenia na obecność substancji niebezpiecznych (wynik negatywny).

SK OKW

asp.sztab. Piotr Labusga