12.12.2018r. Godz. 22:48Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 10.08.2013r

dodano: 10 sierpnia 2013 o 23:08 | ostatnia aktualizacja: 11 sierpnia 2013 o 23:08 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

O godz 11:14 w Sławicach w powiecie opolskim, samochód osobowy uderzył w drzewo i dachował w rowie. W zdarzeniu poszkodowane zostały trzy osoby, którym KPP udzielili strażacy i przekazali ZRM.

W Głubczycach na ul. Raciborskiej doszło do pożaru strawy na kuchence gazowej, w mieszkaniu na pierwszym piętrze. Z sąsiednich mieszkań zostało zabrane przez ZRM czworo dzieci do szpitala na obserwację.

O godz 20:07 na terenie Zakładów Azotowych Kędzierzyn - Koźle SA, doszło do rozszczelnienia linii technologicznej z amoniakiem. Działania straży w pierwszej fazie polegały na ustawieniu kurtyn wodnych w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się wycieku. Dalsze działania dotyczyły uszczelnienia instalacji. W działaniach bierze udział 12 zast. straży ( w tym trzy zakładowej służby ratowniczej).

asp.sztab. Piotr Labusga