24.10.2018r. Godz. 08:03Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 10.08.2018 r.

dodano: 10 sierpnia 2018 o 22:08 | ostatnia aktualizacja: 11 sierpnia 2018 o 23:08 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Dzisiaj na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała 49 razy. Odnotowaliśmy 15 pożarów, 33 miejscowe zagrożenia oraz 1 alarm fałszywy. W wyniku zdarzeń poszkodowane zostały 2 osoby. We wszystkich działaniach ratowniczych brało udział 82 zastępy  w sile 359 strażaków.

W miejscowości Górki, DW 414, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem 3 samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia, jedna osoba została poszkodowana. Pozostali uczestnicy nie odnieśli obrażeń. Na czas działań ruch na Drodze Wojewódzkiej odbywał się wahadłowo.

Dwa pojazdy osobowe brały udział w zdarzeniu drogowym w miejscowości Lędziny. Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy jednej osobie, która po przebadaniu, przez zespół ratownictwa medycznego, pozostała na miejscu. Druga osoba nie wymagała działań medycznych.

Opracowanie:
Stanowisko Kierowania