11.12.2018r. Godz. 16:17Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 1.10.2013r

dodano: 1 października 2013 o 23:10 | ostatnia aktualizacja: 2 października 2013 o 22:10 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

W dniu dzisiejszym doszło do czterech zdarzeń drogowych, w których poszkodowane zostało pięć osób;

- na 227 km A4 kierujący samochodem osobowym z niewiadomych przyczyn najechał na tył samochodu ciężarowego i zjechał do rowu. Osoby postronne i ratownicy prowadzili resuscytację do przybycia ZRM, przybyły lekarz stwierdził zgon.

- w Bierdzanach na DK 45 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, w wyniku czego dwie osoby zostały poszkodowane, jednej z nich strażacy osp Bierdzany udzielili kpp.

- w Brzegu na obwodnicy w wyniku zderzenia samochodu osobowego z spycharko- ładowarką, ranny został kierujący samochodem osobowym.

- w Duczowie Wlk na DK 42 w wyniku zjechania do rowu i uderzenia w drzewo, kierujący samochodem osobowym został poszkodowany, pomocy udzielili ratownicy ZRM.

sporządził :

asp.sztab. Piotr labusga