14.12.2018r. Godz. 16:02Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 11.03.2013

dodano: 11 marca 2013 o 20:03 | ostatnia aktualizacja: 11 marca 2013 o 20:03 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

O godz. 10:04 w Prudniku, przy ul. Chrobrego miał miejsce pożar mieszkania w budynku wielorodzinnym. Strażacy, którzy weszli do mieszkania przez okno, zlokalizowani leżące ciało mężczyzny. Obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon. Działania straży polegały na dogaszeniu pożaru oraz przewietrzeniu lokalu.

Ponadto strażacy wyjeżdżali dzisiaj do kilku zdarzeń drogowych. W Namysłowie DK39, na wiadukcie kolejowym, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby, z których jedną przetransportowano helikopterem LPR do szpitala. W Domaszowicach DK 42, dwa samochody brały udział w zdarzeniu drogowym, w wyniku którego cztery osoby zostały poszkodowane, w tym jedno dziecko. Zakręcono zawór w butli gazowej jednego z pojazdów, odłączono dopływ prądu w obu pojazdach. Łącznie straty w obu zdarzeniach oszacowano na 36 tys.

Sporządził

Dyżurny operacyjny