10.12.2018r. Godz. 22:30Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 11.05.2014

dodano: 11 maja 2014 o 22:05 | ostatnia aktualizacja: 11 maja 2014 o 22:05 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Zabezpieczano skutki zdarzeń drogowych, w których w sumie poszkodowanych zostało dziewięć osób. Do najbardziej tragicznego zdarzenia doszło w miejscowości Jaworek na drodze krajowej 43 (powiat oleski). Na prostym odcinku drogi samochód osobowy „wypadł” z drogi i uderzył dachem w drzewo. W samochodzie podróżowało pięć osób. W wyniku uderzenia trzy osoby poniosły śmierć a dwie osoby wewnątrz samochodu zostały ranne. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu do osób poszkodowanych przy pomocy sprzętu hydraulicznego oraz udzieleniu pomocy ZRM przy zabezpieczeniu i transporcie poszkodowanych do karetki.

sporządził:

Dyżurny Operacyjny