19.12.2018r. Godz. 08:20Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 11.11.2016

dodano: 11 listopada 2016 o 23:11 | ostatnia aktualizacja: 12 listopada 2016 o 23:11 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Dzisiaj na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała 16 razy. Odnotowaliśmy 3 pożary, 10 miejscowych zagrożeń i 3 alarmy fałszywe . W wyniku zdarzeń poszkodowanych zostało 9 osób. We wszystkich działaniach ratowniczych brało udział 29 zastępów  w sile 124 strażaków.

• Na DK 11, niedaleko Łomnicy, na łuku drogi, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Pojazdami, łącznie podróżowało 5 osób, trzem z nich, strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy. Lekarz stwierdził zgon dwóch osób, kolejne trzy zostały przewiezione do szpitala.

• W miejscowości Walidrogi, również doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby. Zespół ratownictwa medycznego przewiózł je do szpitala.

Opracowanie:
Stanowisko Kierowania