12.12.2018r. Godz. 16:23Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 12.12.2012

dodano: 12 grudnia 2012 o 22:12 | ostatnia aktualizacja: 12 grudnia 2012 o 23:12 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Ważniejsze zdarzenia :

1. Zabezpieczano skutki zdarzeń drogowych, w których jedna osoba zginęła a pięć zostało rannych, między innymi w miejscowości Skarbimierz Osiedle (powiat brzeski) w wyniku zderzenia samochodu dostawczego z ciężarowym jedna osoba poniosła śmierć na miejscu, strażacy przy użyciu sprzętu hydraulicznego wykonali dostęp do osoby poszkodowanej.

2. W Prudniku strażacy zostali zadysponowani do otwarcia mieszkania, w którym znajduje się kobieta, która wzywała pomocy. Przy użyciu sprzętu burzącego otwarto mieszkanie, gdzie odnaleziono przytomną kobietę, która nie mogła się poruszać o własnych siłach. Strażacy udzielili KPP poszkodowanej oraz przekazali dla ZRM, które zabrało poszkodowaną do szpitala.

sporządził

Dyżurny Operacyjny Województwa