20.08.2018r. Godz. 06:44Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 13.02.2018 r.

dodano: 13 lutego 2018 o 22:02 | ostatnia aktualizacja: 14 lutego 2018 o 22:02 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Dzisiaj na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała 10 razy. Odnotowaliśmy 5 pożarów, 5 miejscowych zagrożeń oraz brak alarmów fałszywych. W wyniku zdarzeń nikt nie został poszkodowany. We wszystkich działaniach ratowniczych brało udział 28 zastępów, w sile 100 strażaków.

W Opolu przy ul. Wrocławskiej spaliła się altanka. W akcji brały udział 3 zastępy straży pożarnej. Nikt nie odniósł obrażeń.

W Kluczborku doszło do pożaru mieszkania w budynku wielorodzinnym. Prawdopodobna przyczyna pożaru to zwarcie w instalacji elektrycznej. Pożar ugaszono za pomocą gaśnicy proszkowej oraz jednego prądu wody. Lokator mieszkania opuścił je przed przybyciem straży pożarnej. W wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany.

Autor: mł. asp. Paweł Tomas