17.12.2018r. Godz. 01:56Najnowsze interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 13.04.2015r

dodano: 13 kwietnia 2015 o 23:04 | ostatnia aktualizacja: 14 kwietnia 2015 o 23:04 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

W czasie minionej doby na terenie województwa opolskiego straż interweniowała 40 razy: w tym 16 pożarów, 19 miejscowych zagrożeń, oraz 5 alarmów fałszywych. W działaniach udział brało 78 zastępów i 311 strażaków. W wyniku zaistniałych zdarzeń 12 osób zostało poszkodowanych w tym jedna śmiertelnie.

W wyniku zdarzeń na drogach rannych zostało 10 osób, jedna os. niestety zmarła.

W miejscowości Malnia na skrzyżowaniu dróg doszło do zderzenia dwóch sam. osobowych. Poszkodowane zostały dwie osoby, jednej z nich strażacy udzielili kpp.

W miejscowości Reńska Wieś, również na skrzyżowaniu doszło do zdarzenia drogowego, tam poszkodowane zostały cztery osoby.

W miejscowości Tarnowiec sam. osobowy zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo, kierowca znajdował się poza pojazdem, przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon, straż zabezpieczyła miejsce zdarzenia do czasu zakończenia czynności przez Policję.

Stanowisko Kierowania

kpt. Krzysztof Letki