12.12.2018r. Godz. 15:04Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 13.07.2012r.

dodano: 13 lipca 2012 o 23:07 | ostatnia aktualizacja: 14 lipca 2012 o 13:07 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Ważniejsze zdarzenia w dniu 13.07.2012r.

W miejscowości Schodnia Stara powiat opolski z nieustalonej przyczyny kierujący bmw stracił panowanie nad pojazdem i zjechała do pobliskiego rowu. Po przyjeździe na miejsce pierwszych zastępów straży pożarnej na miejscu był obecny już zespół pogotowia ratunkowego i prowadził czynności reanimacyjne poszkodowanej pasażerki. Kobieta miała zatrzymane czynności życiowe natomiast dziecko było przytomne, spokojne nie uskarżało się na silne bóle a kierujący pojazdem znajdowała się obok był przytomny. Działania reanimacyjne poszkodowanej nie przyniosły skutku, przybył na miejsce lekarz stwierdził zgon pasażerki. Straty materialne spowodowane tym zdarzeniem oszacowano na 30 tys.pln.

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Opolu

Dyżurny Operacyjny Województwa