14.12.2018r. Godz. 11:36Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 13.09.2013

dodano: 13 września 2013 o 23:09 | ostatnia aktualizacja: 14 września 2013 o 23:09 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

W dniu dzisiejszym strażacy interweniowali 22 razy, w tym 4 pożary, 17 miejscowych zagrożeń oraz 1 alarm fałszywy.

W miejscowości Sternalice, pow. oleski, doszło do zdarzenia na prostym odcinku drogi, gdzie samochód osobowy z nieustalonych przyczyn zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Po dojeździe na miejsce KDR polecił wykonanie dostępu do osoby znajdującej się w pojeździe, poszkodowanego ewakuowano na deskę i przekazano ZRM. Powstałe straty oszacowano na 11 tys.

W Opolu na ul. Armii Krajowej miało miejsce zdarzenia drogowe z udziałem dwóch samochodów osobowych. Poszkodowane dwie osoby zostały zaopatrzone przez ZRM. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca akcji, odłączeniu akumulatorów w pojazdach oraz zneutralizowaniu sorbentem niewielkiego wycieku płynów eksploatacyjnych. Straty oszacowano na 8 tys.

sporządził

Z-ca dyżurnego operacyjnego