22.10.2017r. Godz. 04:42Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 13.09.2017r

dodano: 13 września 2017 o 21:09 | ostatnia aktualizacja: 14 września 2017 o 22:09 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Dzisiaj na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała 41 razy. Odnotowaliśmy 5 pożarów, 34 miejscowych zagrożeń oraz 2 alarmy fałszywe. W wyniku zdarzeń poszkodowane zostały 3 osoby. We wszystkich działaniach ratowniczych brało udział 71 zastępów  w sile 278 strażaków.

W Opolu na ulicy Północnej doszło do zdarzenia drogowego, w którym brały udział trzy pojazdy. W wyniku wypadku trzy osoby zostały poszkodowane, w tym jedna poniosła śmierć, a dwie zostały zabrane do szpitala.

W Duczowie Małym w powiecie kluczborskim, doszło do pożaru stodoły, w akcji gaśniczej brało udział dziesięć zastępów straży. Przyczynę powstania pożaru ustala Policja.

W Lewinie Brzeskim sześć zastępów straży gasiło pożar stolarni. Przypuszczalną przyczyną pożaru było zwarcie w instalacji elektrycznej. W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany.

asp.sztab. Piotr Labusga

SK OKW