12.12.2018r. Godz. 22:52Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 14.09.2015r.

dodano: 14 września 2015 o 13:09 | ostatnia aktualizacja: 15 września 2015 o 21:09 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

W godzinach porannych w Opolu na skrzyżowaniu ulic Rejtana i Wschodniej doszło do zderzenia 2 samochodów osobowych i autobusu MZK. W wyniku tego zdarzenia poszkodowane zostały 3 osoby: kierowca jednego z samochodów osobowych oraz kierowca i pasażer autobusu.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym. Odłączono akumulatory w pojazdach oraz zneutralizowano płyny eksploatacyjne. Następnie osoby ranne zostały przekazane przybyłemu ZRM a uszkodzone samochody przekazano patrolowi policji.

Stanowisko Kierowania

mł. kpt. Roman Felusiak