14.12.2018r. Godz. 02:41Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 14.11.2018 r.

dodano: 14 listopada 2018 o 23:11 | ostatnia aktualizacja: 14 listopada 2018 o 23:11 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Dzisiaj na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała 21 razy. Odnotowaliśmy 6 pożarów, 12 miejscowych zagrożeń oraz 3 alarmy fałszywe. W wyniku zdarzeń poszkodowane zostały 2 osoby. We wszystkich działaniach ratowniczych brały udział 52 zastępy, w sile 184 strażaków.

W Opolu na ulicy Plebiscytowej doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu akcji wprowadzono ruch wahadłowy, pas w kierunku Strzelec Opolskich został na czas prowadzenia działań zamknięty. W wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany. Wszystkie osoby podróżujące pojazdami pozostały na miejscu zdarzenia.

Do podobnego zdarzenia doszło w miejscowości Starowice powiat Nyski. Po kolizji samochodu osobowego z dostawczym stwierdzono wyciek płynów z uszkodzonych pojazdów. Osoby podróżujące pojazdami nie zostały poszkodowane.

Autor: mł. asp. Paweł Tomas