26.09.2018r. Godz. 05:42Najnowsze interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 15.02.2014

dodano: 15 lutego 2014 o 22:02 | ostatnia aktualizacja: 15 lutego 2014 o 22:02 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

W dniu dzisiejszym straż pożarna interweniowała 51 razy, w tym 37 pożarów, 11 miejscowych zagrożeń oraz 3 alarmy fałszywe. W działaniach udział brało 81 zastępów i 361 strażaków. W zdarzeniach poszkodowane zostało 5 osób.

Na trasie Jaryszów – Ujazd doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego, który uderzył w drzewo. Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy kierowcy oraz pasażerowi, którzy znajdowali się obok pojazdu. Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego zadysponował śmigłowiec LPR-u ze względu na poważny stan jednego z poszkodowanych. Drugi z poszkodowanych został przewieziony karetką do szpitala. Na czas działań droga była zamknięta w obu kierunkach.

Pozostałe zdarzenia dotyczyły w większości pożarów traw.

sporządził

Dyżurny Operacyjny