18.06.2018r. Godz. 05:35Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 15.02.2018 r

dodano: 15 lutego 2018 o 22:02 | ostatnia aktualizacja: 16 lutego 2018 o 21:02 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Dzisiaj na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała 16 razy. Odnotowaliśmy 3 pożary, 13 miejscowych zagrożeń. W wyniku zdarzeń poszkodowanych zostało 6 osób. We wszystkich działaniach ratowniczych brało udział 37 zastępów, w sile 142 strażaków.

Po godzinie 6 rano doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych w miejscowości Stare Siołkowice. Do zdarzenia zadysponowano 3 zastępy straży pożarnej. W pojazdach łącznie podróżowały 3 osoby, jedna z nich wymagała przewiezienia na obserwację do szpitala.

W miejscowości Strzelniki, pow. brzeski, doszło do zdarzenia drogowego dwóch samochodów osobowych. Na miejscu działania prowadziły trzy zastępy straży pożarnej, w wyniku zdarzenia dwie osoby zostały poszkodowane i wymagały przewiezienia na obserwacje do szpitala.

Opracowanie:
Stanowisko Kierowania