19.12.2018r. Godz. 12:08Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 15.04.2012r.

dodano: 15 kwietnia 2012 o 18:04 | ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2012 o 20:04 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Ważniejsze zdarzenia w dniu 15.04.2012r.

Podczas minionej doby strażacy odnotowali 8 zdarzeń drogowych w których poszkodowanych zostało 19 osób. Ważniejsze zdarzenia:

1. O godzinie 10:45 na drodze wojewódzkiej 426 w pobliżu miejscowości Księży Las prawdopodobnie niezachowanie zasad bezpieczeństwa było przyczyną zderzenie dwóch samochodów osobowych. Samochodami podróżowało łącznie siedem osób z których cztery zostały ranne. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy czterem osobom, które następnie zostały zabrane przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala.

2. W miejscowości Łowkowice o godzinie 16:37 prawdopodobnie niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze było przyczyną zdarzenia drogowego w którym samochód osobowy uderzył w drzewo. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba została ranna.

3. O godzinie 19:21 w Kluczborku na ulicy Byczyńskiej doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych. W wyniku tego zdarzenia trzy osoby zostały ranne. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy trzem osobom, które następnie zostały zabrane przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala.

4. W Niemodlinie o godzinie 18:53 doszło do zdarzenia w którym samochód osobowy uderzył w drzewo. W wyniku tego zdarzenia trzy osoby zostały ranne. Strażacy po dojeździe zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali dostęp do jednego poszkodowanego, który znajdował się w pojeździe. Przybyły wraz ze strażakami zespół ratownictwa medycznego udzielił pomocy medycznej osobom poszkodowanym, które następnie przetransportowano do szpitala.

__________________________________

Komenda Wojewódzka PSP w Opolu