11.12.2018r. Godz. 07:21Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 15.05.2015

dodano: 15 maja 2015 o 22:05 | ostatnia aktualizacja: 15 maja 2015 o 22:05 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Strażacy zabezpieczali skutki zdarzeń drogowych, w których poszkodowane zostały dwie osoby, w tym jedna śmiertelnie:

- na drodze wojewódzkiej nr 414 między miejscowościami Chrzelice - Ligota Prószkowska (powiat prudnicki) doszło do zderzenia ciągnika rolniczego z motocyklem. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zamknięciu drogi wojewódzkiej, odcięciu prądu w uszkodzonych pojazdach oraz ograniczaniu wycieków powstałych w wyniku wypadku. Wykonywana na miejscu resuscytacja motocyklisty przez ZRM nie przyniosła efektów, przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.

Stanowisko Kierowania

st. kpt. Jarosław Larski