13.12.2018r. Godz. 14:36Bieżące interwencje

ważniejsze zdarzenia w dniu 15.06.2015

dodano: 15 czerwca 2015 o 23:06 | ostatnia aktualizacja: 16 czerwca 2015 o 23:06 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

W dniu dzisiejszym tj. 15.06. 2015r. straż pożarna w woj. opolskim interweniowała 21 razy, w tym: 2 pożary, 18 miejscowych zagrożeń oraz 1 alarm fałszywy. W działaniach zaangażowane były: 41 zastępy i 180 strażaków. W zdarzeniach ogółem poszkodowanych zostało 12 osób.

W miejscowości Większyce, pow. k-kozielski doszło do zdarzenia drogowego z udziałem sam. osobowych. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu dwóm osobom kwalifikowanej pierwszej pomocy a następnie przekazaniu ich pod opiekę Pogotowia. W zdarzeniu poszkodowane zostały 3 osoby.

W miejscowości Grodków pow. brzeski również doszło do zdarzenia drogowego z udziałem sam. osobowych. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, usunięciu płynów eksploatacyjnych, udzieleniu jednej osobie kwalifikowanej pierwszej pomocy a następnie przekazaniu jej pod opiekę Pogotowia. W zdarzeniu poszkodowane zostały 3 osoby.

Do zdarzenia drogowego doszło również w miejscowości Stradunia, pow. krapkowicki. W wyniku zderzenia dwóch sam osobowych poszkodowane zostały 3 osoby. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, usunięciu płynów eksploatacyjnych, udzieleniu jednej osobie kwalifikowanej pierwszej pomocy a następnie przekazaniu jej pod opiekę Pogotowia.

Dyżurny Operacyjny

SK OKW PSP