19.07.2018r. Godz. 15:54Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 16.04.2018 r.

dodano: 16 kwietnia 2018 o 23:04 | ostatnia aktualizacja: 17 kwietnia 2018 o 23:04 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Dzisiaj na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała 22 razy. Odnotowaliśmy 9 pożarów, 11 miejscowych zagrożeń oraz 2 alarmy fałszywe. W powyższych zdarzeniach zostało 7 osób poszkodowanych. We wszystkich działaniach ratowniczych brało udział 55 zastępów, w sile 207 strażaków.

O godzinie 7:48 w miejscowości Leśniczówka powiat brzeski doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych w wyniku, którego poszkodowane zostały trzy osoby jedna z miejsca akcji została zabrana przez LPR.

O godzinie 9:11 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego w Opolu otrzymał zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego z ciężarowym na skrzyżowaniu ulic Częstochowskiej z Powstańców Warszawskich, strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych wykonali dostęp do osoby poszkodowanej i udzielili jej KPP. Skrzyżowanie ulic było zablokowane rozsypanym drewnem, które przewoził samochód ciężarowy.

Opracowanie:
Stanowisko Kierowania