14.12.2018r. Godz. 15:42Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 16.09.2013

dodano: 16 września 2013 o 16:09 | ostatnia aktualizacja: 17 września 2013 o 23:09 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

O godzinie 7.24 dyżurny SK KP PSP w Namysłowie otrzymał zgłoszenie dotyczące przewróconego samochodu dostawczego, leżącego w rowie na drodze wojewódzkiej 454. Samochodem podróżowały cztery osoby, z których trzy zostały zaopatrzone przez ZRM.  Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora, wstrzymaniu ruchu pojazdów, pomocy ZRM.

O godzinie 13.14 dyżurny SK KP PSP w Oleśnie otrzymał zgłoszenie dotyczące zderzenia samochodu osobowego z busem w miejscowości Praszka na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej z ul. Rolniczą. Busem jechało sześcioro dzieci niepełnosprawnych wraz z opiekunką oraz kierowcą natomiast samochodem osobowym podróżował tylko kierowca. W wyniku zdarzenia poszkodowanych został pięć osób: troje dzieci, opiekunka oraz kierowca samochodu osobowego. ZRM na miejscu zdarzenia.  Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zakręceniu wielozaworu zbiornika LPG, odłączeniu akumulatorów oraz pomoc ZRM.

Stanowisko Kierowania

Dyżurny Operacyjny Województwa