21.11.2017r. Godz. 07:27Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 16.10.2017 r.

dodano: 16 października 2017 o 22:10 | ostatnia aktualizacja: 16 października 2017 o 22:10 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Dzisiaj na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała 14 razy. Odnotowaliśmy 7 pożarów, 6 miejscowych zagrożeń oraz 1 alarm fałszywy. W powyższych zdarzeniach poszkodowane zostały 3 osoby . We wszystkich działaniach ratowniczych brały udział 32 zastępy, w sile 127 strażaków.

O godz. 10:34 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Oleśnie wpłynęło zgłoszenie o pożarze w pomieszczeniach piwnicznych hotelu w Oleśnie, w wyniku zaistniałego zdarzenia z hotelu ewakuowano 6 osób przed przybyciem zastępów straży pożarnej. W działaniach brały udział 3 zastępy JRG Olesno. O godz. 11:35 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w K-Koźlu wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu w Pawłowiczkach gdzie podczas prac leśnych drzewo przygniotło jednego z pracowników, do zdarzenia zadysponowano 3 zastępy JRG K-Koźle oraz 1 zastęp OSP Ostrożnica, w wyniku zaistniałego zdarzenia osoba poszkodowana została zabrana przez LPR do szpitala.

Opracowanie:
Stanowisko Kierowania