14.12.2018r. Godz. 06:43Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 16.12.2012r.

dodano: 16 grudnia 2012 o 14:12 | ostatnia aktualizacja: 17 grudnia 2012 o 18:12 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Ważniejsze zdarzenia w dniu 16.12.2012r.

1. W miejscowości Pokój o godzinie 7:27 doszło do zdarzenia drogowego w którym samochód osobowy po uderzeniu w betonowe barierki wpadł do rowu i dachował. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zabezpieczeniu pojazdu przed zsunięciem się ze skarpy, wycięciu kilku drzew w celu dotarcia do rozbitego pojazdu, a następnie na wykonaniu dostępu do jednej osoby poszkodowanej znajdującej się w pojeździe. Osoba poszkodowana została zabrana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala.

2. O godzinie 9:41 w Skarbiszowie doszło do zdarzenia drogowego w którym samochód osobowy uderzył w słup energetyczny. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba została ranna, strażacy udzielili jej kwalifikowanej pierwszej pomocy, a następnie przekazali zespołowi ratownictwa medycznego. Do zdarzenia zadysponowano 3 zastępy, tj. 15 strażaków.

Komenda Wojewódzka PSP w Opolu

Dyżurny Operacyjny