12.12.2018r. Godz. 22:00Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 17.06.2016

dodano: 17 czerwca 2016 o 12:06 | ostatnia aktualizacja: 19 czerwca 2016 o 00:06 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Ważniejsze zdarzenia w dniu 17.06.2016

W dniu dzisiejszym straż pożarna odnotowała 240 zdarzenia związane z usuwaniem skutków silnych wiatrów. Najwięcej w powiatach: opolskim, głubczyckim, strzeleckim, krapkowickim, nyskim i oleskim. W Niemodlinie, drzewo spadło na młodego mążczyznę (16 lat), z niewielkimi obrazeniami został przewieziony do szpitala, ponadto uszkodzonych zostało 7 budynków w powiatach brzeskim, k-kozielskim, krapkowickim, nyskim i oleskim oraz 9 samochodów w powiatach nyskim, opolskim, k-kozielskim i krapkowickim.

W Głuchołazach, przy u. Wrocławskiej, przewrócone drzewo uszkodziło trzy samochody osobowe.

W Krapkowicach, przy ul. Księdza Duszy, silny wiatr uszkodził elewację budynku (ok. 100 m2), styropian pokryty tynkiem, spadając uszkodził zaparkowany samochód.

W Kędzierzynie – Koźlu, przy ul. Dąbrowszczaków, przewrócone drzewo uszkodziło przęsła  ogrodzenie Domu Pomocy Społecznej.

W Kędzierzynie – Koźlu, przy u. Wróblewskiego, drzewo uszkodziło samochód osobowy.

W Opolu, przy ul. Kolejowej, drzewo uszkodziło samochód osobowy.

W Opolu, przy ul. Prószkowskiej, przewrócone drzewo uszkodziło trakcję kolejową.

W Gorzowie Śląskim przewrócone drzewo uszkodziło garaż, ogrodzenie oraz kojec.

sporządził

mł.kpt. Damian Skowroński