14.12.2018r. Godz. 15:46Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 17.09.2017r.

dodano: 17 września 2017 o 21:09 | ostatnia aktualizacja: 18 września 2017 o 23:09 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Dzisiaj na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała 18 razy. Odnotowaliśmy 5 pożarów, 11 miejscowych zagrożeń oraz 2 alarmy fałszywe. W wyniku zdarzeń poszkodowanych zostało 10 osób. We wszystkich działaniach ratowniczych brało udział 45 zastępów  w sile 200 strażaków.

W Grodkowie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy czterem poszkodowanym, następnie przekazali je pod opiekę zespołowi ratownictwa medycznego.

We Włodzieninie, pow. głubczycki, samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia  poszkodowane zostały cztery osoby, którym, kwalifikowanej pierwszej pomocy udzielili strażacy.

Opracowanie:
Stanowisko Kierowania