19.12.2018r. Godz. 08:35Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 17.11.2018 r.

dodano: 17 listopada 2018 o 21:11 | ostatnia aktualizacja: 18 listopada 2018 o 22:11 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Dzisiaj na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała 23 razy. Odnotowaliśmy 12 pożarów oraz 11 miejscowych zagrożeń. W wyniku zdarzeń poszkodowana została 1 osoba. We wszystkich działaniach ratowniczych brało udział 45 zastępów w sile 197 strażaków.

W Brzegu, doszło do pożaru, na klatce schodowej, w budynku wielorodzinnym. Strażacy ewakuowali, z jednego mieszkania, dwie osoby, następnie udzielili im kwalifikowanej pierwszej pomocy. W drugim mieszkaniu nie stwierdzono osób. Po przekazaniu poszkodowanych zespołowi ratownictwa medycznego, nie wymagały one hospitalizacji .

Do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych, doszło na ul. Głogowskiej w Większycach DK 40. Poszkodowana jedna osoba była pod opieką zespołu ratownictwa medycznego. Na czas działań ruch odbywał się wahadłowo.

Opracowanie:
Stanowisko Kierowania