12.12.2018r. Godz. 21:58Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 18.04.2015

dodano: 18 kwietnia 2015 o 23:04 | ostatnia aktualizacja: 19 kwietnia 2015 o 00:04 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Podczas pełnienia służby straż pożarna interweniowała 30 razy z czego 20 pożarów, 7 miejscowych zagrożeń i 3 alarmy fałszywe. W zdarzeniach poszkodowana została 1 osoba.

W powiecie krapkowickim dyżurny stanowiska kierowania o godzinie 21.45 przyjął zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i motoroweru, które miało miejsce w Zdzieszowicach na ul. Górnej. Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane trzy zastępy straży pożarnej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia i dokonaniu rozpoznania potwierdzono informację wynikającą ze zgłoszenia. W wyniku zdarzenia osoba kierująca motorowerem została poszkodowana.

Działania straży pożarnej polegały na równoczesnym:

- zabezpieczeniu miejsca zdarzenia

- oświetleniu terenu prowadzonych działan

- zebraniu rozlanych płynów eksploatacyjnych z pojazdów

- odłączeniu akumulatorów.

Miejsce zdarzenia wraz z uszkodzonymi pojazdami przekazano Policji.

Dyżurny Operacyjny

Stanowiska Kierowania