17.12.2018r. Godz. 01:26Najnowsze interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 18.12.2012

dodano: 18 grudnia 2012 o 23:12 | ostatnia aktualizacja: 19 grudnia 2012 o 18:12 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

W Opolu strażacy zostali wezwani do sprawdzenia obecności tlenku węgla w mieszkaniu w którym zadziałał detektor na obecność CO. Lokatorce mieszkania strażacy udzielili KPP i przekazali poszkodowaną osobę przybyłemu zespołowi ratownictwa medycznego. Dokonując pomiaru okazało się że urządzenie pomiarowe wskazało 68ppm. Mieszkanie przewietrzono i zalecono sprawdzenie przewodu kominowego przez kominiarza.

W pow. głubczyckim usuwaliśmy skutki wypadku drogowego w którym poszkodowana została kierująca pojazdem której strażacy udzielili KPP i przekazali przybyłemu zespołowi ratownictwa medycznego a także zabezpieczali miejsce zdarzenia.

sporządził

Dyżurny Operacyjny Województwa