11.12.2018r. Godz. 16:59Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 19.10.2014r

dodano: 19 października 2014 o 22:10 | ostatnia aktualizacja: 20 października 2014 o 23:10 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

W dniu dzisiejszym na terenie naszego województwa odnotowaliśmy 16 zdarzeń w tym 4 pożary i 12 miejscowych zagrożeń  w których poszkodowanych zastało 12 osób w tym jedna ze skutkiem śmiertelnym. Do poważnego zdarzenia drogowego doszło w miejscowości Kolonowskie w pow. strzeleckim gdzie niezachowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym było przyczyną zderzenia dwóch samochodów osobowych. Po dotarciu  zastępów straży pożarnej na miejsce zdarzenia okazało się że, niezbędnym jest wykonanie  dostępu do poszkodowanego kierowcy uwięzionego w pojeździe przy użyciu narzędzi hydraulicznych i wydobyciu z rozbitego pojazdu by zespół ratownictwa medycznego mógł prowadzić czynności medyczne.

Autor: kpt. Łukasz Kantor